location_on
смт. Заболотів

вул. Залізнична, 14-Б

показати на мапі

showroom

location_on
м. Івано-Франківськ

вул. Є.Коновальця, 318 К

closeзакрити меню
question_answerНапишіть нам
location_on

Івано-Франківська обл.

смт. Заболотів
вул. Залізнична, 14-Б
location_on

Київська обл.

с. Королівка
вул. О.Кравченка, 93-г
Компанія
arrow_backКомпанія

Про компанію Моноліт-Брук™

Компанія Моноліт-Брук™ працює на ринку України з 1999 року. Тому наша компанія давно має гарну репутацією у своїй галузі.


Основні вимоги, які ми ставимо до нашої продукції, це перш за все якість, надійність, економічність і довговічність. Якість та технічні параметри нашої продукції беззаперечно відповідають нормам європейського стандарту.


При роботі з клієнтами ми намагаємося досягти взаєморозуміння і знайти оптимальні рішення для обох сторін. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір і доставимо замовлення до Вашого будинку.

 

Виробництво

Продукція компанії Моноліт-Брук™ виготовляється на сучасному обладнанні німецької марки «ZENITH», що гарантує довголітню і бездоганну службу нашої продукції.


Стаціонарний виробник з багаторядним укладанням Zenith 844 працює в багатьох країна світу. Машини пропонують найвищу надійність виробництва при простому управлінні і відмінному рівні обслуговування. Призначена для продукту висотою від 50 до 500 мм, 844-а модель може виробляти поряд з елементами мощення безліч споріднених продуктів дорожнього будівництва та оформлення ландшафту.

 

Компанія має виробничі потужності у двох регіонах.
Оберіть регіон:
Київська обл.Івано-Франківська обл.
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone
Акціядо-25%