location_on
смт. Заболотів

вул. Залізнична, 14-Б

показати на мапі

showroom

location_on
м. Івано-Франківськ

вул. Є.Коновальця, 318 К

closeзакрити меню
question_answerНапишіть нам
location_on

Івано-Франківська обл.

смт. Заболотів
вул. Залізнична, 14-Б
location_on

Київська обл.

с. Королівка
вул. О.Кравченка, 93-г
arrow_backКая

Система огорожі «Кая»

Система огорожі «Кая» зовні нагадує камінь-пісковик. Вона гарно виглядає та поєднується з навколишнім середовищем. Її можна використовувати разом з деревом та каменем. Перевага огорожі полягає у швидкому монтажі. Готова конструкція виходить міцною та довговічною. Завдяки цьому можна втілити будь-які архітектурні фантазії.

question_answerДопомогти вам?
Кольорова гама
Червоний
Червоний
Коричневий
Коричневий
Чорний
Чорний
Зелений
Зелений
Жовтий
Білий
Білий
Бежевий
Персиковий
Технічні параметри

Монтаж огорожі починається з ознайомлення з елементами стовпця і підмурівка в упаковці. Їх упаковують попарно і умовно розподіляють на ліві та праві. Ліві елементи - дзеркальне відображення правих елементів і навпаки. Елементи підмурівки монтуються по всій довжині фундаменту, який завідомо виведений на нуль та оброблений гідроізоляцією. Всі елементи стовпця та підмурівки викладаються насухо (без клею чи цементу) виступом донизу. Ряд підмурівки викладається по колу з однакових лівих або правих елементів, а наступний навпаки.


Наступний етап - викладання елементів стовпця в тій же послідовності, що й підмурівка: ряд з чотирьох однакових правих, наступний - з лівих.


Порожнину огорожі заповнюють густим бетоном, порожнини в самих елементах не заповнюються. Викладати ряди підмурівки і ряди стовпчиків краще парною кількістю рядів.

 

Дашки підмурівка і стовпців встановлюються на клей або спеціальний розчин, шви між підмурівочними дошками заповнюються силіконом або іншим схожим матеріалом. Аби захистити огорожу від вологи, під час монтажу елементів, необхідно накривати кладку поліетиленовою плівкою.

 

 

Обов'язковою вимогою для експлуатації огорожі є покриття її захисними засобами. Від проявів висолів і збільшення морозостійкості розроблені спеціальні водовідштовхуючі покриття-гідрофобізатори (антигрибкове водовідштовхуюче просочування). При обробці огорожі дана рідина проникає в обробляючий матеріал на глибину 1,5-5 мм і утворює водовідштовхуючий шар. Якщо висоли уже є, існує рідина для очищення фасадів від висолів фірми „САЗГ'-Тіпром ОФ" та інших виробників.

 

Дана продукція є запатентована на території України як інтелектуальний винахід, і забороняється для виробництва без згоди винахідника.

  

Асортимент і ціна
Схема Назва виробу Ціна
Розміри К-ть в піддоні
мм шт. грн./шт.
Система огорожі «КАЯ»
Цегла стовпця121417
235 х 75336
Цегла підмурівки121417
240 х 75294
Дашок стовпця 4-х скатний200230260
400 х 400 х 7531
Дашок стовпця 2-х скатний140170200
390 х 390 х 7527
Дашок підмурівки455565
360 х 250 х 7572
Дашок підмурівки вузький90110130
260 х 500 х 6038
Компанія має виробничі потужності у двох регіонах.
Оберіть регіон:
Київська обл.Івано-Франківська обл.
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone
Акціядо-30%