Сходинка

Сходинка

Елементи ландшафтного дизайну

Сходинка 

Сходинка є важливим архітектурним доповненням будь-якої будівлі. Вона не потребує облицювання та є простою у монтажі.

Фото

Кольорова гама

Основні кольори

Сірий

Червоний

Бежевий

Коричневий

Чорний

Персиковий

Гірчичний
Поверхня колор-мікс

Лава

Граніт

Кора

Мушля

Флора

Зола

Бурштин

Сталь

Каштан

Базальт

Калькуляція

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

червоний

бежевий

коричневий

чорний

персиковий

гірчичний

колор-мікс

Ціна:

грн/шт.
×
Кількість:шт.

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: СірийЛого

СірийЧервонийБежевийКоричневийЧорнийПерсиковийГірчичнийКолор-мікс ЛаваКолор-мікс ГранітКолор-мікс КораКолор-мікс МушляКолор-мікс ФлораКолор-мікс ЗолаКолор-мікс БурштинКолор-мікс СтальКолор-мікс КаштанКолор-мікс Базальт

Особливості

Морозостійка

Ручна укладка

Еко

Розміри елементів

Бетонна Сходинка виготовляється з міцного бетону та належить до класу екологічно чистих матеріалів. Виріб використовується для оформлення сходів і випускається в широкій колірній гамі. Елемент має характерну Г-подібну форму. Його довжина становить 370 мм, ширина 300 мм, а висота частини, що виступає вгору — 170 мм. На довгій частині елемента біля краю розташовано кілька вузьких і тонких поперечних виїмок.

Переваги елемента Сходинка

Матеріал є безпечним для навколишнього середовища, оскільки виготовляється з екологічно чистого бетону. Вироби не втрачають форму під впливом механічних навантажень, сонячних променів і вогкості. Широка палітра кольорів дозволяє підібрати елементи, які будуть ідеально поєднуватися з тротуарною плиткою на ділянці та відмінно впишуться в будь-який ландшафтний дизайн. Матеріал відрізняється високою морозостійкістю. Правильна геометрична форма фрагментів дозволяє розміщувати їх впритул один до одного, формуючи рівне покриття.

Як доглядати за бетонною Сходинкою?

Догляд за виробами з бетону влітку полягає в періодичному очищуванні покриття від пилу за допомогою щітки з м'якою робочою частиною. Можна мити матеріал чистою водою. Взимку бетонні вироби обробляють протиожеледними реагентами, які перешкоджають утворенню льоду на поверхні матеріалу. Очищати фрагменти від снігу потрібно обережно, уникаючи використання металевого інвентарю з гострими частинами.

Особливості монтажу

Бетонна Сходинка укладається вручну. Технологія її монтажу нічим не відрізняється від укладання плитки та не викликає складнощів. Бічні сторони елемента прямі, що дозволяє максимально щільно підганяти сусідні фрагменти один до одного. Виріб розташовують на стиках сходів, підбираючи його забарвлення під колір плитки, яка використовується для облицювання.

Купити бетонну Сходинку

У нашому інтернет-магазині можна купити бетонні вироби різних кольорів — від елементів однотонного кольору до стильних фрагментів з поверхнею колор-мікс. Матеріали виготовляються з високоякісного бетону і мають прийнятну ціну. Розрахувати необхідну кількість матеріалу допоможе зручний онлайн калькулятор, а наші менеджери організовують відправку замовлення в будь-яке місто України.

Елемент
.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/шт.
Д х Ш
(мм)
Висота
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага піддону
(кг)
Вага
елементу
(кг)
К-сть в
піддоні
(шт.)
сірий червоний
бежевий
коричневий
чорний
персиковий
гірчичний
жовтий
білий
зеленийколор-мікс
СходинкаСходинка
А: 300х370х170
6016
7502232140190240

Вам буде цікаво

© 2009-2022, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA
uaru

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%