Блок стіновий

Блок будівельний

Системи огорожі

Блок стіновий

Блок стіновий служить для зведення внутрішніх і зовнішніх несучих стін будинків. Блоки виготовляються з бетонної суміші методом вібропресування. Така технологія виготовлення забезпечує достатню надійність та високу міцність.

Фото

Кольорова гама

Основні кольори

Сірий

Калькуляція

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

Ціна:

грн/шт.
×
Кількість:шт.

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: СірийЛого

Сірий

Особливості

Морозостійка

Ручна укладка

Еко

Розміри елементів

Висота: 190 мм

Елемент
.

 

Блоки будівельні – це загальна назва будматеріалів великого формату, в кілька разів більших стандартної цегли. Шлакоблок – один з найбільш популярних різновидів будівельних блоків, кладочний камінь з бетонного розчину з цементним сполучником і різними наповнювачами.

Особливості шлакоблоку

Шлакоблоки, керамзитобетонні блоки мають форму паралелепіпеда, довжина якого може варіюватися в межах 380-490 мм, а висота та ширина – від 180 до 240 мм.

Спочатку так називали блоки будівельні, в яких наповнювачем служив шлак – побічний продукт плавлення металів. Сьогодні шлакоблоками прийнято називати будь-які будівельні камені, отримані методом вібропресування з бетонного розчину. Рідше (зазвичай в умовах кустарного виробництва) їх виготовляють методом природної усадки залитого в форми розчину з різними наповнювачами – золою, тирсою, боєм будматеріалів. Для виробництва за такою технологією не потрібен вібропрес, але на виготовлення партії блоків йде більше часу, та за експлуатаційними характеристиками вони поступаються вібропресованим.

Види шлакоблоків

Блоки будівельні класифікуються за рядом критеріїв:

 • за складом – із шлакобетонного, керамзитобетонного, звичайного (з піском і щебнем) бетонного розчину. Різновиди з розчину з іншими наповнювачами менш поширені;
 • за структурою – повнотілі та пустотілі;
 • за призначенням – стінові (рядові та лицювальні), перегородкові, фундаментні.

Шлакоблоки мають кілька марок міцності, цей параметр залежить від кількості цементного в'яжучого в бетонній суміші. Чим міцніше шлакоблок, тим більше навантаження він може витримувати.

Основні переваги будівельних блоків

Важлива перевага будь-яких блоків будівельних – великі розміри. Це дозволяє значно прискорити зведення будівель і скоротити витрати розчину для з'єднання блоків. Як і інші будівельні камені, шлакоблоки не бояться вогню, гризунів і комах, не схильні до гниття, довговічні.

Окремі різновиди будівельного каменю мають додаткові переваги:

 • пустотілі блоки при солідних габаритах відрізняються відносно легкою вагою, що спрощує їх укладання та дозволяє звести будинок на полегшеному фундаменті;
 • наявність внутрішніх пустот покращує теплоізоляційні та звукоізоляційні характеристики, забезпечує економію на утепленні та опаленні будинку;
 • керамзитобетонні блоки також дозволяють скоротити тепловтрати;
 • шлакоблоки, виготовлені із застосуванням доменного шлаку та іншої вторинної сировини, відрізняються низькою вартістю;
 • вібропресованим блокам з класичного бетонного розчину властива висока міцність і низьке водопоглинання.

Сфера застосування шлакоблоків

Шлакоблоки використовуються в малоповерховому будівництві. З них можна зводити будинки висотою до 3 поверхів, господарські будівлі, паркани.

Можна купити будівельні блоки для різних цілей:

 • повнотілі призначені для несучих конструкцій, які піддаються високому навантаженню – фундаментів, цокольних поверхів;
 • рядові пустотілі блоки використовуються для зведення зовнішніх стін і внутрішніх перегородок під обштукатурювання або інші види обробки;
 • з декоративних (лицювальних) блоків різних кольорів, з фактурною або ідеально гладкою лицьовою поверхнею зводяться стіни, які не потребують фінішної обробки.

Купити будівельні блоки за вигідною ціною

Ціна шлакоблоку залежить від багатьох факторів – складу, щільності, обсягу пустот, розмірів, кольору, а також від виробника та технології виробництва. Продукція кустарного виробництва обійдеться дешевше, але такі блоки, як правило, відрізняються низькою міцністю та морозостійкістю, недовговічні. До того ж в якості наповнювача можуть використовуватися матеріали з високим радіоактивним фоном. Тому краще купувати блоки будівельні у великих солідних виробників, які використовують промислове обладнання, контролюють якість сировини та склад бетонного розчину, строго дотримуються технології.

Компанія «Моноліт-Брук» займається виробництвом бетонних виробів понад 20 років, якість нашої продукції не викликає сумнівів. Купувати у нас будівельні блоки вигідно:

 • характеристики промислового обладнання дозволяють скоротити витрати на виробництво вібропресованих блоків без шкоди для якості продукції;
 • ми є виробником і реалізуємо свою продукцію напряму, без посередників та зайвих націнок;
 • наші виробничі потужності та склади знаходяться в різних областях України (Київській та Івано-Франківській), так що можна оптимізувати витрати на доставку.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/шт.
Д х Ш
(мм)
Висота
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага піддону
(кг)
Вага елементу
(кг)
К-сть в
піддоні
(шт.)
сірий червоний
бежевий
коричневий
чорний
персиковий
гірчичний
жовтий
білий
зеленийколор-мікс
Блок стіновийБлок стіновий
А: 190х390
19012
1230206020

Вам буде цікаво

© 2009-2022, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA
uaru

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%