Ханна

Система огорожі «Ханна»

Система огорожі «Ханна» - це результат натхненної праці, поєднаний з передовими технологіями та архітектурними досягненнями.


Структура поверхні, розміри і відтінки елементів відображають в собі не тільки сучасність, а й переносять нас в часи середньовіччя.


Перевага системи «Ханна» полягає в тому, що з її боків можна монтувати стовпи більших розмірів, ніж самий підмурок, які будуть виділятися на фоні огорожі.

question_answerДопомогти вам?
Кольорова гама
Технічні параметри
.
Фото

Інструкція з монтажу:

  • елементи огорожі монтувати на завідомо підготовлену поверхню, виведену на нуль та оброблену гідроізоляцією;
  • монтаж елементів стовпця і підмурівки проводити насухо (без клею, цементу і т.п.);
  • порожнину огорожі заливати густим бетоном;
  • дашки стовпця і підмурівки встановлювати на клей або спецрозчин.

Для того, щоб захистити огорожу від вологи (опадів), під час монтажу елементів, необхідно кладку накривати поліетиленовою плівкою.


Обов'язковою вимогою для експлуатації огорожі є покриття її захисними засобами. Від проявів висолів і збільшення морозостійкості розроблені спеціальні водовідштовхуючі покриття-гідрофобізатори (антигрибкове водовідштовхуюче просочування). При обробці огорожі дана рідина проникає в обробляючий матеріал на глибину 1,5-5 мм і утворює водовідштовхуючий шар. Якщо висоли уже є, існує рідина для очищення фасадів від висолів фірми „САЗГ'-Тіпром ОФ" та інших виробників.

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
ЛогоЛого
uaru

Оберіть
свій регіон

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%