Прямокутник

Тротуарна плитка Прямокутник

фаска

Класична

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка «Прямокутник» (фаска)

Тротуарна плитка «Прямокутник» може використовується як для укладання покриття площ, скверів, зупинок громадського транспорту, так і для мощення територій приватних будинків. Правильна форма тротуарної плитки та різноманітність кольорів дозволяє створювати малюнки, геометричні орнаменти та виконувати зонування. За допомогою тротуарної плитки «Прямокутник» можна створити будь-який сучасний дизайн, від мінімалізму до хай-теку. 

Фото

Кольорова гама

Основні кольори

Сірий

Червоний

Бежевий

Коричневий

Чорний

Персиковий

Гірчичний

Жовтий

Білий

Зелений
Поверхня колор-мікс

Лава

Граніт

Кора

Мушля

Флора

Зола

Бурштин

Сталь

Каштан

Базальт

Калькуляція

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

червоний

бежевий

коричневий

чорний

персиковий

гірчичний

жовтий

білий

зелений

колор-мікс

Ціна:

грн/м²
×
Кількість:м²

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: СірийЛого

СірийЧервонийБежевийКоричневийЧорнийПерсиковийГірчичнийЖовтийБілийЗеленийКолор-мікс ЛаваКолор-мікс ГранітКолор-мікс КораКолор-мікс МушляКолор-мікс ФлораКолор-мікс ЗолаКолор-мікс БурштинКолор-мікс СтальКолор-мікс КаштанКолор-мікс Базальт

Особливості

Пішоходи

Легкові автомобілі

Бруківка з фаскою

Великоформатна

Морозостійка

Ручна укладка

Розміри елементів

Товщина: 60 мм

Тротуарна плитка Прямокутник має універсальну форму, а широкий діапазон кольорів дозволяє використовувати її для облаштування територій з будь-яким ландшафтним дизайном. Довжина елемента становить 300 мм, а ширина — 200 мм. Матеріал може бути однотонним, а для створення покриття з унікальним і оригінальним зовнішнім виглядом можна використовувати плитку з поверхнею колор-мікс.

Переваги тротуарної плитки Прямокутник

Матеріалом для виробництва тротуарної плитки служить бетон високої якості, тому елементи відрізняються підвищеною міцністю, стійко переносять вплив несприятливих погодних умов і мінусових температур. Фрагменти добре зберігають первісну форму та привабливий зовнішній вигляд. Тротуарна плитка Прямокутник підходить для оформлення територій з рухом пішоходів і легкового автотранспорту. Використовуючи фрагменти різних кольорів, можна виконувати зонування ділянки, створювати оригінальні орнаменти.

Як доглядати за плиткою Прямокутник?

Щоб тротуарна плитка зберігала привабливий зовнішній вигляд, влітку її періодично миють чистою водою для видалення пилу та бруду. Для прибирання снігу і льоду взимку використовують виключно пластмасовий або дерев'яний інвентар. Не можна обробляти тротуарну плитку сіллю — це призводить до знебарвлення і передчасного руйнування матеріалу. Для профілактики ожеледиці можна використовувати спеціальні протиожеледні реагенти.

Основні варіанти укладання

Тротуарна плитка Прямокутник має правильну геометричну форму, тому ідеально підходить для мощення прямолінійних доріжок і майданчиків. Елементи можна розміщувати рівними рядами або рядами зі зміщенням, комбінувати фрагменти різного кольору для створення покриття з цікавим візуальним ефектом. Плитка укладається вручну, а рівні краї дозволяють щільно з'єднувати сусідні елементи один з одним, утворюючи ідеально рівну поверхню.

Купити тротуарну плитку Прямокутник

Ми пропонуємо високоякісну тротуарну плитку за найвигіднішою ціною. У каталозі нашого сайту можна знайти матеріал різних кольорів, який підійде для оформлення будь-яких територій. Купити нашу продукцію можна в будь-якому місті України, а менеджери інтернет-магазину оформлять доставку товару на будь-який склад перевізника.

Елемент
.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/м²
Д х Ш
(мм)
Товщина
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага
(кг)
Площа
(м.кв.)
К-сть в
піддоні
(шт.)
сірий червоний
бежевий
коричневий
чорний
персиковий
гірчичний
жовтий
білий
зеленийколор-мікс
Прямокутник
(фаска)Прямокутник (фаска)
А: 300х200
6016
162011,52192420450540570630

Вам буде цікаво

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios