Ромб

Тротуарна плитка Ромб

фаска

Дизайнерська

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка «Ромб» (фаска)

Ромб - один з універсальних видів тротуарної плитки. Завдяки поєднанню правильних геометричних форм, з її допомогою можна викласти як прості орнаменти, так і складні цікаві малюнки. А при правильно підібраному мощенні і поєднанні певних кольорів можливо візуально створити об'ємне зображення в 3D форматі.


Тротуарна плитка «Ромб» чудово підійде для благоустрою ділянок неправильної форми, він допоможе сфокусувати увагу і плавно згладити нерівності.

Фото

Кольорова гама

Основні кольори

Сірий

Червоний

Бежевий

Коричневий

Чорний

Персиковий

Гірчичний

Жовтий

Білий

Зелений
Поверхня колор-мікс

Лава

Граніт

Кора

Мушля

Флора

Зола

Бурштин

Сталь

Каштан

Базальт

Калькуляція

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

червоний

бежевий

коричневий

чорний

персиковий

гірчичний

жовтий

білий

зелений

колор-мікс

Ціна:

грн/м²
×
Кількість:м²

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: СірийЛого

СірийЧервонийБежевийКоричневийЧорнийПерсиковийГірчичнийЖовтийБілийЗеленийКолор-мікс ЛаваКолор-мікс ГранітКолор-мікс КораКолор-мікс МушляКолор-мікс ФлораКолор-мікс ЗолаКолор-мікс БурштинКолор-мікс СтальКолор-мікс КаштанКолор-мікс Базальт

Особливості

Пішоходи

Легкові автомобілі

Бруківка з фаскою

Нестандартна форма

Бокове зчеплення

Ручна укладка

Розміри елементів

Товщина: 60 мм

Елемент
.

Тротуарна плитка Ромб має правильну геометричну форму та дозволяє створювати покриття з оригінальними, об'ємними малюнками. Матеріал часто використовується в ландшафтному дизайні, має кілька варіантів монтажу та особливо гарно виглядає на великих майданчиках. Тротуарна плитка даного виду ідеально підходить для оформлення ділянок і пішохідних зон неправильної форми, дозволяє згладити нерівності території та підкреслити стилістику об'єктів, розташованих навколо.

Переваги тротуарної плитки Ромб

Даний вид тротуарної плитки виробляється з високоякісного бетону, тому готове покриття відрізняється довговічністю та надійністю. Матеріал не шкодить навколишньому середовищу, добре переносить мінусову температуру, не вигоряє на яскравому сонці. Тротуарна плитка Ромб має шорстку поверхню, яка запобігає ковзанню. Матеріал можна використовувати для облаштування прибудинкової території, пішохідних зон і майданчиків для легкового транспорту.

Як доглядати за плиткою Ромб?

У теплу пору року догляд за тротуарною плиткою зводиться до очищення покриття від пилу. Для цієї мети можна використовувати м'яку щітку з пластиковою робочою частиною. Бруд змивається чистою водою. Щоб збільшити термін служби матеріалу, навесні та восени його обробляють спеціальними засобами. Взимку тротуарну плитку очищають від снігу та льоду інструментами з пластмасовою або дерев'яною робочою частиною. Для профілактики утворення криги можна використовувати протиожеледні реагенти.

Основні варіанти укладання

Тротуарну плитку Ромб можна укладати декількома способами, формуючи покриття з цікавими візерунками. Найпопулярніші схеми укладання — у вигляді зірки або правильного шестикутника. Використовуючи різнокольорові фрагменти та різні варіанти укладання, можна створювати унікальні геометричні малюнки та навіть химерні об'ємні ефекти 3D. Сусідні елементи розташовують максимально щільно один до одного, поєднуючи їх однакові грані.

Купити тротуарну плитку Ромб

У нас можна купити тротуарну плитку з високоякісного бетону за доступною ціною. Ми пропонуємо широку палітру кольорів матеріалу, тому в нашому каталозі ви зможете знайти плитку, яка ідеально підійде для конкретної території.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/м²
Д х Ш
(мм)
Товщина
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага
(кг)
Площа
(м.кв.)
К-сть в
піддоні
(шт.)
сірий червоний
бежевий
коричневий
чорний
персиковий
гірчичний
жовтий
білий
зеленийколор-мікс
Ромб
(фаска)Ромб (фаска)
А: 195x200
6030
160012,4360420450540570630

Вам буде цікаво

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios