Головна

/

Компанія

Компанія

Компанія
.

Про компанію Моноліт-Брук™

Компанія Моноліт-Брук™ працює на ринку України з 1999 року. Саме тому наша компанія давно має гарну репутацією у своїй галузі.


Основні вимоги, які ми ставимо до нашої продукції, це перш за все якість, надійність, економічність і довговічність. Якість та технічні параметри нашої продукції беззаперечно відповідають нормам європейського стандарту.


При роботі з клієнтами ми намагаємося досягти взаєморозуміння і знайти оптимальні рішення для обох сторін. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір і доставимо замовлення до Вашого будинку.

 

22роки досвіду

3великих заводи
у Івано-Франківській та Київській областях

Івано-Франківська область

Київська область

Лого

Засновано у 1999 році

Лого

Естетика міцності

Виробництво

 

Продукція компанії Моноліт-Брук™ виготовляється на сучасному обладнанні німецької марки «ZENITH», що гарантує довголітню і бездоганну службу нашої продукції.

 

Стаціонарний виробник з багаторядним укладанням Zenith 844 працює в багатьох країна світу. Машини пропонують найвищу надійність виробництва при простому управлінні і відмінному рівні обслуговування. Призначена для продукту висотою від 50 до 500 мм, 844-а модель може виробляти поряд з елементами мощення безліч споріднених продуктів дорожнього будівництва та оформлення ландшафту.

 

Сертифікат відповідності

Фото

Наше виробництво

Фото

Готова продукція

Фото

Транспорт

Фото

Виготовлення

Німецьке обладнання

Zenith

Наші партнери:

ЕпіцентрНова Лінія

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios