Квітник Уфлор

Квітник Уфлор

Елементи ландшафтного дизайну

Квітник Уфлор

Квітники з бетону прикрашають сади, парки, сквери та вулиці в різних країнах світу. Бетонні форми для саду стійкі до атмосферних опадів, витримують перепади температури і добре переносять обробку дезінфікуючими розчинами (їх застосовують восени, після відцвітання рослин).

Фото

Кольорова гама

Основні кольори

Сірий

Червоний

Коричневий

Чорний

Калькуляція

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

червоний

коричневий

чорний

Ціна:

грн/шт.
×
Кількість:шт.

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: СірийЛого

СірийЧервонийКоричневийЧорний

Особливості

Морозостійка

Дренаж

Ручна укладка

Еко

Розміри елементів

Елемент
.

Бетонний квітник є стильним елементом ландшафтного дизайну, дозволяючи створювати оригінальні композиції з квітів та декоративних рослин. Його можна встановити на бруківку, газон із зеленою травою або рівну асфальтовану поверхню, виконуючи унікальне оформлення території конструкціями різної форми.

Переваги бетонної клумби

Бетонний квітник відрізняється високою міцністю, надовго зберігаючи привабливий зовнішній вигляд просто неба. Він не тріскається під впливом низьких температур, снігу та дощу, стійкий до прямих сонячних променів. Клумба бетонна може виступати не тільки декоративним елементом, але й своєрідним бар'єром, що обмежує зону руху транспорту або пішоходів. Вертикальні конструкції дозволяють економити місце на території, розміщуючи більшу кількість рослин на обмеженій площі.

Як доглядати за бетонним квітником?

Конструкція з грубого бетону з необробленою поверхнею виглядає неохайно, тому її необхідно фарбувати. Щоб клумба бетонна зберігала привабливий зовнішній вигляд, її поверхню потрібно щорічно покривати свіжим шаром фарби. Не можна допускати скупчення води всередині конструкції, оскільки це може привести до загнивання коренів рослин. На дні бетонного квітника укладають дренаж або проробляють спеціальні отвори для відводу зайвої вологи.

Основні варіанти форми та кольору

Бетонний розчин має високу пластичність, а після застигання здатний приймати будь-яку форму. Клумба бетонна може мати різні розміри. Найчастіше зустрічаються круглі, овальні та прямокутні конструкції, а також квітники у формі півмісяця, декоративні вироби у вигляді чаші або вази. Рівна бетонна поверхня добре піддається фарбуванню, але повинна бути попередньо оброблена ґрунтовкою. Для фарбування конструкції можна використовувати фарбу по бетону чи каменю. Найпопулярніші покриття світлих або нейтральних відтінків.

Купити бетонну клумбу за вигідною ціною

У нас можна купити бетонний квітник будь-яких розмірів і форм за вигідною ціною. Вся продукція виготовлена з якісного бетону, відрізняється довговічністю та міцністю. Наші вироби мають привабливий зовнішній вигляд, тому можуть прикрасити будь-яку територію.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/шт.
Д х Ш
(мм)
Висота
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага піддону
(кг)
Вага
елементу
(кг)
К-сть в
піддоні
(шт.)
сірий червоний коричневийчорний
Квітник УфлорКвітник Уфлор
А: 510х400
3004
6304812235265265265

Вам буде цікаво

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios