Відлив

Бетонний відлив

Елементи ландшафтного дизайну

Відлив

Відлив, він же водостік, призначений для відводу атмосферних опадів з метою зменшення вологості основи будівлі та прилеглої території. Відлив також використовується при укладанні бруківки для посилення системи дренажу, яка згодом підвищить довговічність мощення. Крім цього, може виконувати естетичну функцію між площами на яких укладена тротуарна плитка. 

Фото

Кольорова гама

Основні кольори

Сірий

Червоний

Коричневий

Чорний

Калькуляція

Висота:

keyboard_arrow_down

60 мм

84 мм

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

червоний

коричневий

чорний

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

червоний

коричневий

чорний

Ціна:

грн/шт.
×
Кількість:шт.

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: СірийЛого

СірийЧервонийКоричневийЧорний

Особливості

Морозостійка

Ручна укладка

Еко

Розміри елементів

Елемент
.

Бетонний відлив забезпечує ефективне відведення талої та дощової води з пішохідних зон, прибудинкової території та інших ділянок. Даний елемент має форму увігнутого жолоба та допомагає позбутися від калюж під час інтенсивних дощів, роблячи тротуари та майданчики зручними для пересування машин і пішоходів. Відливи встановлюються уздовж тротуару або майданчика, виробляються в широкій кольоровій гамі та виступають складовим елементом ландшафтного дизайну території.

Переваги бетонного відливу

Даний водостічний елемент виробляється з якісного, екологічно чистого бетону, тому абсолютно безпечний для навколишнього середовища та здоров'я людини. Бетонний відлив стійко переносить перепади температур, атмосферні опади та механічні навантаження, не вигоряє на яскравому сонці. Виріб стійкий до стирання, добре витримує постійний вплив інтенсивних водних потоків і може служити протягом багатьох років, зберігаючи декоративний зовнішній вигляд.

Як доглядати за бетонним відливом?

Даний водостічний елемент не вимагає спеціального догляду. Жолоб рекомендується періодично очищати від пилу за допомогою щітки з пластиковим ворсом. Взимку сніг з бетонного виробу прибирають інструментами з дерев'яним або пластиковим наконечником. Не можна посипати жолоб сіллю під час ожеледиці — це призведе до передчасного руйнування матеріалу.

Особливості монтажу

Для того, щоб бетонний жолоб повноцінно виконував свою функцію, його потрібно правильно встановити. Перед початком монтажу необхідно підготувати траншею, в яку буде укладатися водостічний елемент. Виріб повинен бути розташований під потрібним ухилом до основи, забезпечуючи відтік води в потрібному напрямку. Якщо відлив складається з декількох бетонних фрагментів, то необхідно надійно з'єднати їх один з одним, щоб вони не змістилися під впливом інтенсивного потоку води.

Купити бетонний відлив

У нас можна купити міцний відлив з високоякісного бетону за найвигіднішою ціною. У нашому каталозі представлені вироби, які ідеально підійдуть для відводу талих і дощових вод на пішохідних тротуарах, парковках, територій біля приватних будинків та інших будівель.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/шт.
Д х Ш
(мм)
Висота
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага піддону
(кг)
Вага
елементу
(кг)
К-сть в
піддоні
(шт.)
сірий червоний коричневийчорний
ВідливВідлив
А: 250х158
6090
12704,527080909090
А: 250х248
8442
136510,512690100100100

Вам буде цікаво

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios