Ханна

Система огорожі «Ханна»

Системи огорожі

Система огорожі «Ханна»

Система огорожі «Ханна» - це результат натхненної праці, поєднаний з передовими технологіями та архітектурними досягненнями.


Структура поверхні, розміри і відтінки елементів відображають в собі не тільки сучасність, а й переносять нас в часи середньовіччя.


Перевага системи «Ханна» полягає в тому, що з її боків можна монтувати стовпи більших розмірів, ніж самий підмурок, які будуть виділятися на фоні огорожі.

Кольорова гама

Основні кольори

Червоний

Бежевий

Коричневий

Чорний

Персиковий

Жовтий

Білий

Зелений
Поверхня колор-мікс

Лава

Граніт

Кора

Мушля

Флора

Зола

Бурштин

Сталь

Каштан

Базальт

Калькуляція

Блок декоративний для огорожі Ханна*:

Висота:

keyboard_arrow_down

A-170 мм

B-170 мм

С-170 мм

Колір:

keyboard_arrow_down

колор-мікс

Колір:

keyboard_arrow_down

колор-мікс

Колір:

keyboard_arrow_down

колор-мікс

Ціна:

грн/шт.
×
Кількість:шт.

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Дашок Ханна підмурівки 2-х скатний:

Колір:

keyboard_arrow_down

чорний

коричневий

червоний

бежевий

жовтий

білий

персиковий

зелений

Ціна:

грн/шт.
×
Кількість:шт.

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Дашок Ханна стовпця 4-х скатний:

Колір:

keyboard_arrow_down

чорний

коричневий

червоний

бежевий

жовтий

білий

персиковий

зелений

Ціна:

грн/шт.
×
Кількість:шт.

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: ЧервонийЛого

СірийЧервонийБежевийКоричневийЧорнийПерсиковийГірчичнийЖовтийБілийЗеленийКолор-мікс ЛаваКолор-мікс ГранітКолор-мікс КораКолор-мікс МушляКолор-мікс ФлораКолор-мікс ЗолаКолор-мікс БурштинКолор-мікс СтальКолор-мікс КаштанКолор-мікс Базальт

Особливості

Морозостійка

Ручна укладка

Еко

Розміри елементів

Система огородження «Ханна»

Для облаштування міцних і красивих парканів на території приватного будинку або будь-якої установи використовуються різні типи виробів з бетону. Однією з найпопулярніших є система огородження «Ханна», яка містить деталі різних розмірів і форм.

Такі вироби виготовляються з використанням сучасних технологій, з огляду на всі досягнення сучасної архітектури. А різноманітність дизайну та кольорів дозволяє створювати з них конструкції будь-якого стилю — від сучасності до імітації під старовину.

Основні елементи систем огородження «Ханна»

Для виробів даного виду характерні два типи деталей — блоки та козирки, що виконують естетичну функцію. Блоки використовуються для безпосереднього спорудження огороджень і мають всередині спеціальні поглиблення, в які заливається бетон. Козирки дозволяють надати споруді естетичного дизайну і монтуються зверху.

До складу системи огородження «Ханна» входять:

  • Блок декоративний А (400х200х170 мм). Складається з двох окремих частин однакової ширини 200 мм і різної довжини. Кожна частина має прямокутний отвір по центру. Загальна довжина обох частин становить 400 мм.
  • Блок декоративний В (400х200х170 мм). Він візуально нагадує блок А, але на відміну від нього є монолітним виробом. Усередині блоку розташовані два прямокутні отвори неоднакового розміру.
  • Блок декоративний С (400х95х170 мм). Має меншу ширину в порівнянні з двома іншими видами прямокутних блоків. На вузькій грані виробу знаходяться два довгих однакових поглиблення.
  • Козирок Ханна фундаменту 2-х скатний (500х260х60 мм). Його верхня частина являє собою два прямокутних скати однакової площі, розташованих під кутом один до одного. Такий козирок надає забору естетичної краси та монтується зверху блоків.
  • Козирок Ханна стовпчика 4-х скатний (500х260х60 мм). Його також розташовують у верхній частині готової конструкції. Він має 4 трикутні скати, який беруть початок в одній точці по центру виробу.

Ціна на системи огородження «Ханна»

Кількість елементів системи огородження «Ханна» можна визначити виходячи з габаритів кожного фрагмента, а також параметрів готової споруди. Для розрахунку ціни матеріалу можна скористатися спеціальним калькулятором на сайті інтернет-магазину Monolit Bruk. Вибираючи кількість деталей кожного типу та їх колір, можна отримати підсумкову вартість всього замовлення.

Купити систему огородження «Ханна» в Monolit Bruk

Інтернет-магазин Monolit Bruk пропонує високоякісну систему огородження «Ханна» за найвигіднішою ціною. У каталозі представлені вироби широкої кольорової гами, в тому числі фрагменти з поверхнею колор-мікс.

Продукція відрізняється довговічністю та надійністю, відповідає стандартам якості. Кожен блок і козирок відмінно зберігає презентабельний зовнішній вигляд під впливом несприятливих погодних умов. Для підвищення терміну експлуатації конструкції її обробляють спеціальними захисними засобами, які запобігають появі грибка та збільшують морозостійкість бетону.

Оформити замовлення на сайті Monolit Bruk легко онлайн. Менеджери інтернет-магазину швидко дадуть відповідь на всі питання, нададуть індивідуальну консультацію по кожній групі товару. Доставка системи огородження «Ханна» здійснюється в усі міста України за допомогою компаній перевізників.

Елемент
Елемент
Елемент
Елемент
Елемент
.
Фото

Інструкція з монтажу:

  • елементи огорожі монтувати на завідомо підготовлену поверхню, виведену на нуль та оброблену гідроізоляцією;
  • монтаж елементів стовпця і підмурівки проводити насухо (без клею, цементу і т.п.);
  • порожнину огорожі заливати густим бетоном;
  • дашки стовпця і підмурівки встановлювати на клей або спецрозчин.

Для того, щоб захистити огорожу від вологи (опадів), під час монтажу елементів, необхідно кладку накривати поліетиленовою плівкою.


Обов'язковою вимогою для експлуатації огорожі є покриття її захисними засобами. Від проявів висолів і збільшення морозостійкості розроблені спеціальні водовідштовхуючі покриття-гідрофобізатори (антигрибкове водовідштовхуюче просочування). При обробці огорожі дана рідина проникає в обробляючий матеріал на глибину 1,5-5 мм і утворює водовідштовхуючий шар. Якщо висоли уже є, існує рідина для очищення фасадів від висолів фірми „САЗГ'-Тіпром ОФ" та інших виробників.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/шт.
Д х Ш
(мм)
Висота
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага піддону
(кг)
Вага елементу
(кг)
К-сть в
піддоні
(шт.)
чорний
коричневий
червоний
бежевий
жовтий
білий
персиковий
зеленийколор-мікс
Блок декоративний для огорожі Ханна*Блок декоративний для огорожі Ханна*
A: 400x200
1708
1230254880
B: 400x200
1704
12302548100
С: 400x95
17012
1230254840
Дашок Ханна підмурівки 2-х скатнийДашок Ханна підмурівки 2-х скатний
А: 500х260
6024
700144810080110120
Дашок Ханна стовпця 4-х скатнийДашок Ханна стовпця 4-х скатний
А: 500х260
6024
600124810080110120

Вам буде цікаво

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios