Кая

Система огорожі «Кая»

Система огорожі «Кая» зовні нагадує камінь-пісковик. Вона гарно виглядає та поєднується з навколишнім середовищем. Її можна використовувати разом з деревом та каменем. Перевага огорожі полягає у швидкому монтажі. Готова конструкція виходить міцною та довговічною. Завдяки цьому можна втілити будь-які архітектурні фантазії.

question_answerДопомогти вам?
Кольорова гама
Технічні параметри
.
Фото

Монтаж огорожі починається з ознайомлення з елементами стовпця і підмурівка в упаковці. Їх упаковують попарно і умовно розподіляють на ліві та праві. Ліві елементи - дзеркальне відображення правих елементів і навпаки. Елементи підмурівки монтуються по всій довжині фундаменту, який завідомо виведений на нуль та оброблений гідроізоляцією. Всі елементи стовпця та підмурівки викладаються насухо (без клею чи цементу) виступом донизу. Ряд підмурівки викладається по колу з однакових лівих або правих елементів, а наступний навпаки.


Наступний етап - викладання елементів стовпця в тій же послідовності, що й підмурівка: ряд з чотирьох однакових правих, наступний - з лівих.


Порожнину огорожі заповнюють густим бетоном, порожнини в самих елементах не заповнюються. Викладати ряди підмурівки і ряди стовпчиків краще парною кількістю рядів.

 

Дашки підмурівка і стовпців встановлюються на клей або спеціальний розчин, шви між підмурівочними дошками заповнюються силіконом або іншим схожим матеріалом. Аби захистити огорожу від вологи, під час монтажу елементів, необхідно накривати кладку поліетиленовою плівкою.

 

Фото
Фото

 

Обов'язковою вимогою для експлуатації огорожі є покриття її захисними засобами. Від проявів висолів і збільшення морозостійкості розроблені спеціальні водовідштовхуючі покриття-гідрофобізатори (антигрибкове водовідштовхуюче просочування). При обробці огорожі дана рідина проникає в обробляючий матеріал на глибину 1,5-5 мм і утворює водовідштовхуючий шар. Якщо висоли уже є, існує рідина для очищення фасадів від висолів фірми „САЗГ'-Тіпром ОФ" та інших виробників.

 

Дана продукція є запатентована на території України як інтелектуальний винахід, і забороняється для виробництва без згоди винахідника.

  

© 2009-2021, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA
ЛогоЛого
uaru

Оберіть
свій регіон

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%