Кая

Система огорожі «Кая»

Система огорожі «Кая» зовні нагадує камінь-пісковик. Вона гарно виглядає та поєднується з навколишнім середовищем. Її можна використовувати разом з деревом та каменем. Перевага огорожі полягає у швидкому монтажі. Готова конструкція виходить міцною та довговічною. Завдяки цьому можна втілити будь-які архітектурні фантазії.

 

ЗАПАТЕНТОВАНОСистема огорожі «Кая» є запатентована компанією Моноліт-Брук на території України як інтелектуальний винахід. Порушення виключного права для виробництва без згоди винахідника карається законом України.

question_answerДопомогти вам?
Кольорова гама
Сірий
Сірий
Червоний
Червоний
Бежевий
Бежевий
Коричневий
Коричневий
Чорний
Чорний
Персиковий
Персиковий
Жовтий
Жовтий
Білий
Білий
Зелений
Зелений
Поверхня колор-мікс
Лава
Лава
Граніт
Граніт
Кора
Кора
Мушля
Мушля
Флора
Флора
Зола
Зола
Бурштин
Бурштин
Сталь
Сталь
Каштан
Каштан
Базальт
Базальт
Bronze
Bronze
Onyx
Onyx
Onyx Black
Onyx Black
Onyx White
Onyx White
Pyrite
Pyrite
Технічні параметри
Елементи:
Елемент
Елемент
Елемент
Елемент
Елемент
Елемент
.

Інструкція з монтажу огорожі «Кая» 

   

Фото

1Монтаж огорожі починається з ознайомлення з елементами стовпця і елементами підмурівки в упаковці. Всі елементи упаковуються попарно і умовно розподіляються на ліві та праві. Лівий елемент — це дзеркальне відображення правого елементу і навпаки. Елементи підмурівки монтуються по всій довжині фундаменту, який завідомо виведений на нуль та оброблений гідроізоляцією.

2Наступним кроком є викладання елементів стовпця в тій самій послідовності, що і підмурівки: ряд з чотирьох однакових правих, наступний з чотирьох лівих. Порожнину огорожі заповнюють густим бетоном, порожнини в самих елементах не заповнюються. Викладати ряди підмурівки і ряди стовпчиків рекомендується парною кількістю рядів. Рекомендовано починати 1-й ряд стовпця з лівої, а 1-й ряд другого стовпця з правої, або навпаки.

3Всі елементи стовпця та підмурівки викладаються на сухо (без клею, цементу і т.п) гострою фаскою донизу. Ряд підмурівки викладається по колу з однакових лівих (умовно) або правих (умовно) елементів, а наступний навпаки.

4Дашки стовпця і підмурівки встановлюються на клей або спец. розчин, шви між підмурівочними дашками заповнюються силіконом, або іншим спеціальним матеріалом. Для того, щоб захистити огорожу від вологи, під час монтажу елементів, необхідно кладку накривати поліетиленовою плівкою.

5Обов'язковою вимогою для експлуатації огорожі є покриття її захисними засобами. Від проявів висолів і збільшення морозостійкості розроблені спеціальні відштовхуючі покриття-гідрофобізатори (протигрибкова відштовхуюча пропитка). При обробці огорожі дана рідина проникає в обробляючий матеріал на глибину 1,5-5мм і утворює водовідштовхуючий шар.

 

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios