Хвиля г-подібна

Тротуарна плитка Хвиля г-подібна

фаска

Промислова

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка «Хвиля г-подібна» (фаска)

Хвиля Г-подібна — завдяки своїй формі, плитка має збільшену площу дотику між елементами. Завдяки цьому навантаження рівномірно розподіляється між плитками і зменшується ризик руйнування однієї конкретної плитки.

Фото

Кольорова гама

Основні кольори

Сірий

Червоний

Бежевий

Коричневий

Чорний

Персиковий

Гірчичний

Калькуляція

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

червоний

бежевий

коричневий

чорний

персиковий

гірчичний

Ціна:

грн/м²
×
Кількість:м²

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: СірийЛого

СірийЧервонийБежевийКоричневийЧорнийПерсиковийГірчичний

Особливості

Пішоходи

Легкові автомобілі

Вантажні автомобілі

Магістралі

Промзони

Бруківка з фаскою

Морозостійка

Бокове зчеплення

Механізована укладка

Розміри елементів

Плитка «Хвиля г-подібна»

Для створення міцного покриття з привабливими зовнішніми характеристиками в зоні руху важкого вантажного транспорту потрібно використовувати надійну плитку, яка не буде просідати або руйнуватися під впливом значних навантажень. Тротуарна плитка «Хвиля г-подібна» належить до категорії матеріалів, які відмінно витримують високий тиск і зберігають естетичний зовнішній вигляд протягом багатьох років. Сусідні деталі щільно з'єднуються одна з одною, а готове покриття виглядає дуже красиво та добре тримає цілісність.

Особливості плитки «Хвиля г-подібна»

Головна відмінна риса даного різновиду плиткової продукції — вигнуті бічні грані елементів. Завдяки цьому створюється збільшена площа зіткнення сусідніх фрагментів. При механічному навантаженні на таке покриття вага розподіляється рівномірно, перешкоджаючи руйнуванню кожної деталі окремо. Всі ці параметри роблять плитку «Хвиля» ідеальним вибором для мощення промислових зон та автомобільних доріг з пожвавленим потоком машин.

Високоякісні матеріали для мощення доріг і пішохідних доріжок виготовляються з міцного бетону. Такі вироби не кришаться під вагою важкого автотранспорту, мають гарну морозостійкість і прекрасно зберігають естетичний зовнішній вигляд під впливом несприятливих погодних умов.

Плитка «Хвиля» також може використовуватися для облаштування доріг і магістралей для вантажного та легкового транспорту. Дана продукція підходить для створення довговічного декоративного покриття в пішохідних зонах з великим потоком людей. А поєднання виробів різних кольорів дозволяє створювати барвисті мозаїки та орнаменти.

Тротуарна плитка «Хвиля г-подібна» містить два види елементів:

  • Елемент 225х225х120 мм. Має г-подібну форму, а його лицьова сторона візуально розділена невеликими виїмками на три секції однакового розміру.
  • Елемент 225х112,5х120 мм. Він має прямокутну форму. На його лицьовій стороні також є дрібна вигнута виїмка, яка візуально розділяє виріб на дві однакові секції.

Плитка даного виду відмінно підходить як для ручного, так і для механізованого укладання. Вона належить до категорії екологічно чистих виробів, абсолютно безпечна для навколишнього середовища і людини.

Ціна на плитку «Хвиля г-подібну»

Знаючи габарити кожного бетонного елемента плитки «Хвиля» та площу ділянки території, яку потрібно замостити, можна визначити необхідну кількість фрагментів. Ціна плитки залежить від її кольору. Повну вартість замовлення зручно розрахувати за допомогою спеціального онлайн калькулятора на сайті Monolit Bruk, вказавши всі ключові критерії для підбору товару потрібного вигляду.

Купити плитку «Хвиля г-подібну» в Monolit Bruk

В інтернет-магазині Monolit Bruk можна замовити плитку «Хвиля» різних кольорів за найвигіднішою ціною. Вся продукція виготовлена із застосуванням новітніх технологій і повністю відповідає прийнятим стандартам якості. Менеджер сайту надасть безкоштовну консультацію з усіх видів товару, допоможе визначитися з покупкою.

Замовлення на плитку «Хвиля г-подібна» легко оформити онлайн. Продукція має тривалий термін експлуатації та естетичний зовнішній вигляд, а її монтаж не викликає складнощів. Доставка замовлення можлива по всій території України. Забрати посилку можна на найближчому складі компанії перевізника у своєму місті.

Товщина: 120 мм

Елемент
Елемент
.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/м²
Д х Ш
(мм)
Товщина
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага
(кг)
Площа
(м.кв.)
К-сть в
піддоні
(шт.)
сірий червоний
бежевий
коричневий
чорний
персиковий
гірчичний
жовтий
білий
зеленийколор-мікс
Хвиля г-подібна
(фаска)Хвиля г-подібна (фаска)
А: 225х225
В: 225х112,5
12022
2
14905,4144840900

Вам буде цікаво

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios