Модерн

Тротуарна плитка Модерн

без фаски

Вишукана

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка «Модерн» (без фаски)

Модерн — це покриття для територій із сучасним дизайном. Рівна плитка без фаски, яка складається із трьох елементів з однаковою шириною та різною довжиною. Плитка Модерн підкреслить трендовий дизайн вашого будинку та подвір'я.

Фото

Кольорова гама

Поверхня колор-мікс

Лава

Граніт

Кора

Мушля

Флора

Зола

Бурштин

Сталь

Каштан

Базальт

Калькуляція

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

колор-мікс

Ціна:

грн/м²
×
Кількість:м²

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: Колор-мікс ЛаваЛого

СірийЧервонийБежевийКоричневийЧорнийПерсиковийГірчичнийЖовтийБілийЗеленийКолор-мікс ЛаваКолор-мікс ГранітКолор-мікс КораКолор-мікс МушляКолор-мікс ФлораКолор-мікс ЗолаКолор-мікс БурштинКолор-мікс СтальКолор-мікс КаштанКолор-мікс Базальт

Особливості

Пішоходи

Легкові автомобілі

Без фаски

Великоформатна

Різні відтінки

Ручна укладка

Розміри елементів

Товщина: 60 мм

Елемент
Елемент
Елемент
.

Тротуарна плитка Модерн належить до комплектних матеріалів. У комплект входить три елементи з однаковою шириною 30 см і різною довжиною (22,5, 30 і 45 см). Фрагмент середнього розміру має форму квадрата, а два інших елементи зроблені у формі прямокутника. Відмітна риса матеріалу — відсутність скоса торцевої кромки, яка дозволяє використовувати плитку для створення суцільного покриття.

Переваги тротуарної плитки Модерн

Завдяки широкій різноманітності забарвлень, тротуарна плитка Модерн може використовуватися для декоративного оформлення пішохідних зон і прибудинкової території. Матеріал відрізняється високою стійкістю до низьких температур, володіє хорошою міцністю. Тротуарна плитка не стирається з часом, довго зберігає привабливий зовнішній вигляд, виступаючи складовою частиною ландшафтного дизайну території. Матеріал також може використовуватися для укладання в зоні руху легкового транспорту та вантажних автомобілів до 7 т.

Як доглядати за плиткою Модерн?

Барвиста поверхня тротуарної плитки може з часом покриватися шаром пилу або бруду, які видаляють пластиковою щіткою. Матеріал можна промивати чистою водою, а навесні та восени плитку обробляють спеціальними засобами для запобігання її передчасного руйнування. У холодну пору року на тротуарну плитку наносять протиожеледні реагенти. Для видалення снігу та льоду використовують тільки інструменти з наконечниками із пластику, щоб не пошкодити поверхню матеріалу.

Основні варіанти укладання

Зручна форма тротуарної плитки Модерн дозволяє укладати її різними способами, щільно підганяючи сусідні фрагменти один до одного. Можна розміщувати елементи у вигляді рядів з великих, дрібних і середніх фрагментів або укладати деталі кожного комплекту у вигляді прямокутника. Матеріал випускається в різній кольоровій гамі, що дозволяє підібрати відтінок, який найкраще підійде для оформлення конкретної території.

Купити тротуарну плитку Модерн

Ми пропонуємо кращу ціну на тротуарну плитку, а наша продукція відповідає всім стандартам якості. У нас можна купити плитку різних кольорів, яка буде довго зберігати привабливий зовнішній вигляд і відмінно впишеться в будь-який ландшафтний дизайн.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/м²
Д х Ш
(мм)
Товщина
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага
(кг)
Площа
(м.кв.)
К-сть в
піддоні
(шт.)
сірий червоний
бежевий
коричневий
чорний
персиковий
гірчичний
жовтий
білий
зеленийколор-мікс
Модерн
(без фаски)Модерн (без фаски)
A: 450x300
B: 300x300
C: 225x300
603
3
3
151010,56108455650

Вам буде цікаво

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios