Паркет

Тротуарна плитка Паркет

без фаски

Класична

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка «Паркет» (без фаски)

Бруківка «Паркет» містить тільки один елемент, але це абсолютно не зменшує Ваших можливостей при замощенні. Класична форма тротуарної плитки поєднує у собі легкість укладання та простоту дизайну.

Фото

Кольорова гама

Основні кольори

Сірий

Червоний

Бежевий

Коричневий

Чорний

Персиковий

Гірчичний

Жовтий

Білий

Зелений
Поверхня колор-мікс

Лава

Граніт

Кора

Мушля

Флора

Зола

Бурштин

Сталь

Каштан

Базальт

Калькуляція

Колір:

keyboard_arrow_down

сірий

червоний

бежевий

коричневий

чорний

персиковий

гірчичний

жовтий

білий

зелений

колор-мікс

Ціна:

грн/м²
×
Кількість:м²

+

=
Всього:

грн

shopping_cartКупити

Колір: СірийЛого

СірийЧервонийБежевийКоричневийЧорнийПерсиковийГірчичнийЖовтийБілийЗеленийКолор-мікс ЛаваКолор-мікс ГранітКолор-мікс КораКолор-мікс МушляКолор-мікс ФлораКолор-мікс ЗолаКолор-мікс БурштинКолор-мікс СтальКолор-мікс КаштанКолор-мікс Базальт

Особливості

Пішоходи

Легкові автомобілі

Без фаски

Ручна укладка

Розміри елементів

Товщина: 50 мм

Елемент
Елемент
.

 

Тротуарна плитка Паркет має прямокутну форму, а довжини її сторін співвідносяться як 1:3. Матеріал дозволяє створити рівне покриття на пішохідних доріжках прямої та криволінійної форми, а фрагменти можна розташовувати максимально близько один до одного.

Переваги тротуарної плитки Паркет

Тротуарна плитка даного виду має екологічно чистий склад, тому нешкідлива для навколишнього середовища. Матеріал відрізняється високою зносостійкістю і міцністю, добре переносить мінусові температури та не вигорає на сонці. Тротуарна плитка Паркет може мати гладку або шорстку поверхню, тому відмінно підходить для оформлення будь-якої території, зберігаючи декоративний зовнішній вигляд протягом декількох десятиліть. Покриття відрізняється легкістю монтажу і високими водовідштовхувальними властивостями.

Як доглядати за плиткою Паркет?

Щоб фрагменти зберігали первісну форму протягом багатьох років, тротуарну плитку потрібно обробляти спеціальними складами щоосені та навесні після танення снігу. Під час ожеледиці покриття не можна посипати сіллю — воно втратить декоративний зовнішній вигляд і почне руйнуватися. Краще використовувати спеціальні протиожеледні реагенти, а сніг та ожеледь прибирати за допомогою пластикових або дерев'яних інструментів. Влітку тротуарну плитку можна мити водою та очищати від пилу за допомогою щітки з пластиковим ворсом.

Основні варіанти укладання

На невеликих майданчиках і вузьких доріжках тротуарну плитку Паркет зазвичай укладають рівними рядами, рядами зі зміщенням або «ялинкою». Якщо розміщувати фрагменти паралельно довгій стороні тротуару, то можна візуально подовжити його. На просторих майданчиках з плитки формують квадрати, розташовуючи їх перпендикулярно один до одного. Використовуючи тротуарну плитку різного кольору, можна створювати покриття з оригінальним візерунком.

Купити тротуарну плитку Паркет

Ми пропонуємо вам найвигіднішу ціну на тротуарну плитку, а наша продукція відповідає всім стандартам якості. У нас ви можете купити матеріал різних кольорів, який широко використовується в ландшафтному дизайні для оформлення акуратних доріжок і майданчиків з оригінальним орнаментом.

Ціна та технічні параметри

Виріб Розміри В піддоні Ціна грн/м²
Д х Ш
(мм)
Товщина
(мм)
К-сть в
1 ряді
(шт.)
Вага
(кг)
Площа
(м.кв.)
К-сть в
піддоні
(шт.)
сірий червоний
бежевий
коричневий
чорний
персиковий
гірчичний
жовтий
білий
зеленийколор-мікс
Паркет
(без фаски)Паркет (без фаски)
А: 210x70
В: 105х70
5059
2
155013,35915415440530560620

Вам буде цікаво

© 2009-2024, Моноліт-Брук™, компанія. Всі права захищено.

Умови продажу
Розроблено в COM.CV.UA

Оберіть
свій регіон:

Я ближче до КиєваArrowЯ ближче до Івано-ФранківськаArrow
Акція

до-50%

arrow_forward_ios